Wąsy skoroszytowe, magnesy neodymowe

Wąsy do skoroszytów


W ofercie naszej firmy znajdują się wąsy do skoroszytów:

 

  • skompletowane: element metalowy zamykający, element samoprzylepny, przekładka plastikowa, element umożliwiający wpięcie do segregatora

    wąs skoroszytowy, skompletowany

     

  • do kompletowania:

przekładka PVC do skoroszytu

element zamykający do skoroszytu

podstawa samoprzylepna do skoroszytu

wpinka do segregatora

 

Magnesy neodymowe


 

W ofercie naszej firmy znajdują się magnesy w różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, kwadratowe a nawet samoprzylepne – wszystkie one doskonale nadają się do montażu lub mocowania.

Magnesy są zwykle używane jako mechanizmy zamykające na opakowaniach wysokiej jakości lub na folderach, pracują prawie niewidocznie. Samoprzylepny wariant jest łatwy do zainstalowania i przyklejenia na prawie każdej powierzchni. Nasze magnesy (nie taśma magnetyczna) są wykonane z neodymu, który jest również stosowany w bardzo silnych magnesach: najwyższa siła trzymania w najmniejszej przestrzeni. Czy to w przemyśle motoryzacyjnym, czy w jakimkolwiek innym sektorze, magnesy można znaleźć niemal wszędzie.

Magnesy neodymowe – małe, ale mocne!
Magnetyczny dysk o średnicy 15 mm i wysokości zaledwie 3,5 mm ma siłę trzymania około 2700 g. W ten sposób można je również wykorzystać do majsterkowania lub prac ręcznych. Oferujemy również magnesy wykonane na zamówienie, wyprodukowane zgodnie z Twoimi wymaganiami, nawet w małych ilościach, z indywidualnymi wymiarami i kształtami w przystępnej cenie.

 

magnes neodymowy srebrny, samoprzylepny

magnes neodymowy złoty, samoprzylepny

magnesy neodymowe